Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymać od nas informacje ...

Dołącz do nas ...

Dołącz do nas na Facebook'u i weź udział w licytacjach nawet od 1 zł!

Kontakt

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). Szanujemy prawo i Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W zależności od tego, czy jesteś subskrybentem newslettera , czy robisz po prostu zakupy na www.srebrnawyspa.pl dotyczą Cię inne części Polityki prywatności. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy.

Administrator danych – kto nim jest?

Administratorem danych jest firma Silverland Małgorzata Złoch z siedzibą w Łężycach, przy ul. Sosnowej 4. Profilowanie Udostępnione przez Ciebie dane, jeśli wyraziłeś na to zgodę, przetwarzamy również w celach marketingowych. Cele te obejmują w szczególności przedstawianie Tobie ofert i promocji, które wierzymy, że mogą Cię zainteresować, jak również innych informacji promujących nasze produkty.

Kto ma dostęp do Twoich danych?

Twoje dane osobowe będą udostępniane tylko naszym zaufanym partnerom, będącym podwykonawcami naszych usług, czyli firmom, przetwarzającym Twoje dane na nasze zlecenie. Mogą to być, np. firmy analizujące ruchy użytkowników na naszej stronie internetowej lub świadczące usługi dostosowujące treści strony do Twoich zainteresowań. Twoje dane będą także udostępniane naszym partnerom uczestniczącym bezpośrednio w procesie obsługi sprzedaży, w tym naszym pracownikom i współpracownikom, poczcie czy kurierom. Twoje dane osobowe mogą być także udostępniane organom tj. sądy czy policja - czyli instytucjom upoważnionym do tego z mocy prawa. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych z podmiotami spoza naszej firmy. Dane przekazywane podmiotom zewnętrznym są używane tylko do świadczenia Ci naszych usług. Nie będziemy przekazywać ani zezwalać na przekazywanie Twoich danych poza terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego, chyba, że wymagać tego będzie proces świadczenia naszych usług. Przekazując dane osobowe do państw trzecich podejmiemy niezbędne środki do zapewnienia, że przekazanie to będzie zgodne z obowiązującymi przepisami o ochronie danych tzn. odbiorcy danych pochodzić będą z krajów, które zgodnie z decyzją Komisji Europejskiej, zapewniają odpowiednią ochronę danych osobowych lub są odbiorcami ze Stanów Zjednoczonych, którzy certyfikowali zgodność z programem Tarczy Prywatności (Privacy Shield) UE-USA. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych W każdym przypadku przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na podstawie prawnej, na bazie obowiązujących przepisów. Jedną z nich może być konieczność przetwarzania danych do wykonania lub zawarcia umowy, której jesteś stroną. Taką umowę może stanowić regulamin naszego sklepu internetowego srebrnawyspa.pl W przypadku marketingu, w tym profilowania lub procesu rekrutacji podstawą prawną jest Twoja dobrowolna zgoda. W przypadku pozostałych celów, takich jak analityka ruchu lub zapobieganie nadużyciom, podstawą prawną jest uzasadniony interes administratora danych.

Jakie masz prawa?

Twoje prawa w stosunku do danych. Pamiętaj, że w każdej chwili masz prawo do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Silverland Małgorzata Złoch. Możesz również zażądać dostępu do swoich danych – w dowolnym momencie możesz je usunąć, sprostować, ograniczyć ich przetwarzanie lub przenieść. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail ze swoim żądaniem na adres: sklep@srebrnawyspa.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

Aby zagwarantować, że Twoje dane zawsze będą przetwarzane, w sposób transparentny i zgodny z prawem, wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Aby skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, napisz na adres: sklep@srebrnawyspa.pl

 

Dlaczego używamy Twoich danych osobowych?

Używamy Twoich danych osobowych do zarządzania zakupami dokonanymi online na facebooku lub stronie www.srebrnawyspa.pl w celu przetwarzania Twoich zamówień i zwrotów oraz wysyłania Ci powiadomień o statusie dostawy lub w przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą produktów. Będziemy używać Twoich danych osobowych do zarządzania Twoimi płatnościami. Będziemy też używać Twoich danych do przetwarzania reklamacji i zgłoszeń gwarancyjnych dotyczących produktów. Dzięki danym osobowym możemy Cię zidentyfikować i sprawdzić, czy Twój wiek kwalifikuje Cię do zakupów online, a także potwierdzić Twój adres z podmiotami zewnętrznymi. 

Jakie dane osobowe przetwarzamy?

Będziemy przetwarzać następujące dane osobowe:

 • dane kontaktowe, takie jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu
 • informacje na temat płatności i historię płatności
 • informacje na temat zamówień

Jeśli masz konto na srebrnawyspa.pl, będziemy też przetwarzać Twoje dane osobowe przekazane w związku z tym kontem, m.in.:

 • identyfikator konta
 • historię zakupów

 

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Firma Sivlerland Małgorzata Złoch musi przetwarzać Twoje dane osobowe, aby być w stanie świadczyć usługi i dostarczać zamówienia, dlatego podstawą przetwarzania w obszarze usług świadczonych przez srebrnawyspa.pl będą, w zależności od kategorii zbieranych danych:

 • wyrażona przez Ciebie zgoda
 • przetwarzanie niezbędne do wykonania umowy - świadczenia usługi
 • przetwarzanie niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

W ramach świadczenia usług będziemy przetwarzać Twoje dane tak długo, aż wygaśnie prawna potrzeba korzystania z nich np. wymagania związane z obsługą reklamacji, prawa dotyczące przechowywania dokumentów finansowych i podatkowych, itp. Natomiast po zanonimizowaniu dane te będziemy wykorzystywać w celach statystycznych bez ograniczeń czasowych.

 

Konto na Srebrnawyspa.pl

Dlaczego używamy Twoich danych osobowych?

Będziemy używać Twoich danych osobowych w celu założenia i prowadzenia Twojego konta na facebooku oraz srebrnawyspa.pl oraz dostosowywania oferty do Twoich potrzeb i zainteresowań. Będziemy rejestrować Twoje zakupy, a także, jeśli udzieliłeś zgody na newsletter przesyłać Ci informacje na temat oferty, produktów, promocji, konkursów i wydarzeń. Umożliwimy też łatwe aktualizowania takich informacji, jak dane kontaktowe. Będziesz mieć możliwość zachowywania rzeczy w koszyku. Jeśli nie zrezygnujesz z otrzymywania materiałów marketingu bezpośredniego, użyjemy Twoich danych osobowych do wysyłania Ci ofert marketingowych, ankiet oraz zaproszeń – pocztą e-mail, w SMS-ach lub MMS-ach, telefonicznie lub tradycyjną pocztą.

Jakie dane osobowe gromadzimy?

Będziemy przetwarzać następujące dane osobowe, które podasz nam zakładając konto na Verona.pl

 • dane identyfikacyjne, takie jak adres e-mail
 • dane kontaktowe, takie jak imię i nazwisko, kod pocztowy, adres e-mail
 • data urodzenia
 • płeć
 • numer telefonu (jeśli nam go udostępnisz)
 • adres (jeśli nam go udostępnisz)
 • ustawienia konta

Jeśli dokonasz zakupu, będziemy przetwarzać następujące dane osobowe

  • historię zamówień
  • informacje na temat dostawy, miejsc zakupów
  • historię płatności

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do świadczenia usług prowadzenia konta. Gromadzenie Twoich danych osobowych w celu utworzenia i prowadzenia Twojego konta jest wymagane do zrealizowania naszych zobowiązań wynikających z umowy. Jeśli nie przekażesz nam swoich danych osobowych, nie będziemy mogli świadczyć Ci związanych z nim usług, dlatego podstawą przetwarzania w obszarze usług świadczonych przez srebrnawyspa.pl będą, w zależności od kategorii zbieranych danych:

 • wyrażona przez Ciebie zgoda
 • przetwarzanie niezbędne do wykonania umowy - świadczenia usługi
 • przetwarzanie niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora

Jak długo przechowujemy Twoje dane?

Będziemy przechowywać Twoje dane tak długo, jak długo będzie aktywne Twoje konto na srebrnawyspa.pl.

 

Obsługa klienta

Jak będziemy używać Twoich danych osobowych?

Będziemy używać danych osobowych do przetwarzania Twoich pytań, reklamacji, zgłoszeń gwarancyjnych dotyczących produktów oraz pytań technicznych zgłaszanych pocztą e-mail, przez chat, telefonicznie, w mediach społecznościowych. Możemy też kontaktować się z Tobą, jeśli wystąpią jakieś problemy z Twoim zamówieniem. Które dane osobowe przetwarzamy? Będziemy przetwarzać dane osobowe, które nam przekażesz, w tym między innymi:

 • dane kontaktowe, takie jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail oraz numer telefonu
 • datę urodzenia
 • dane i historię płatności
 • informacje kredytowe
 • informacje o zamówieniach
 • numer konta
 • całą korespondencję na dany temat

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe są przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu Administratora. Jak długo przechowujemy Twoje dane? Rejestry wiadomości e-mail oraz rozmów telefonicznych, korespondencję oraz dane udostępniane w procesie reklamacji będziemy przechowywać maksymalnie przez okres 5 lat.

 

Newsletter

Jaki rodzaj danych osobowych przetwarzamy?

W newsletterze Silverland Małgorzata Złoch zamieszczamy informacje o nowościach produktowych, naszych ofertach, promocjach, konkursach, wydarzeniach, itd. Nasz newsletter możesz zamówić na stronie srebrnawyspa.pl. Do wysyłki newslettera wykorzystujemy podany przez Ciebie adres e-mail. Jeśli zamówienia subskrypcji dokonujesz na stronie srebrnawyspa.pl, wymagane jest Twoje potwierdzenie, jako właściciela adresu e-mail.

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy je w celu realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, a same dane przetwarzamy na podstawie celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.

Jak długo przechowujemy Twoje dane?

Twoje dane będziemy przetwarzać przez okres w jakim będziesz zainteresowany, tzn. do czasu wypisania się z newslettera Silverland Małgorzata Złoch.

Płatności

Bezpieczeństwo transakcji

Sposoby dokonywania płatności za Zakup
Sklep Internetowy oferuje jedną możliwość zapłaty:
Przelewem na konto Sprzedającego

 

Cookie

Cookie to mały plik tekstowy, który jest zapisywany na dysku Twojego komputera lub urządzenia mobilnego, a następnie, podczas kolejnych wizyt, pobierany z niego. Jeśli korzystasz z naszych usług, zakładamy że zgadzasz się na używanie plików cookie.

Jak używamy plików cookie?

Trwałych plików cookie używamy do przechowywania informacji o Twojej preferowanej stronie startowej oraz przechowywania Twoich danych, jeśli klikniesz opcję "OK, rozumiem”. Będziemy też używać plików cookie do zapisywania Twoich ulubionych produktów. Plików cookie sesji używamy na przykład, kiedy użytkownik skorzysta z funkcji filtrowania produktów, a także do sprawdzenia, czy jest zalogowany lub czy włożył do koszyka jakiś produkt. Używamy zarówno naszych plików cookie, jak i plików cookie podmiotów zewnętrznych w celu gromadzenia statystyk oraz danych użytkowników w formie zagregowanej oraz indywidualnej, a także narzędzi analitycznych do optymalizacji naszej strony i przedstawiania oferty interesującej dla użytkownika. Niektóre pliki cookie podmiotów zewnętrznych są dodawane przez usługi, które są dostępne na naszych stronach, ale znajdują się poza naszą kontrolą. Te pliki cookie są dodawane przez serwisy społecznościowe, takie jak Twitter, Facebook i są powiązane z możliwością użytkownika do udostępniania treści w serwisach, których ikony są widoczne na stronie.
Używamy także zewnętrznych plików cookie, które monitorują, w jaki sposób użytkownik korzysta z innych witryn – dzięki czemu możemy też udostępniać materiały marketingowe na innych stronach/w innych kanałach komunikacji.

Jaki rodzaj danych osobowych przetwarzamy?

Kiedy zalogujesz się na swoje konto, będziemy łączyć Twój identyfikator plików cookie z danymi osobowymi przesłanymi i zbieranymi w związku z Twoim ruchem na srebrnawyspa.pl lub kontem.
Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane osobowe? Będziemy łączyć Twoje pliki cookie z Twoimi danymi osobowymi, tylko jeśli zalogujesz się do swojego konta, wówczas dane będą przetwarzane na mocy naszego uzasadnionego interesu.